Kafeteryalar, lokantalar yada muhtelif eğlence sektöründeki işletmeler mekanlarının dahada büyümesi ve daha çok müşteriye hizmet verebilmesi için işletmelerinin önündeki bahçeleri yada alanları kullanmaktadırlar. Ancak sıcak yaz aylarından ötürü müşteriler bu bölümleri seçenek etmeyip kapalı alanları tercih etmektedirler. Bu yüzden işletmeler kapasite kaybı yaşamaktadırlar. Bu meselenin ortadan kaldırılması için egemist mühendisliğin geliştirdiği Buharlı Serinletme ve Soğutma sistemleri yardımıyla daha ekonomik ve randımanlı olarak işletmenizde yer açabileceksiniz.

Yüksek basınçlı pompalarda nozullara gönderilen suyun 5 ila 15 mikron boyutlara parçalanarak püskürtülmesiyle havada daha sav buharlaşması sağlanır. Havada buharlaşan su partikülleri ortamın ısısını düşürerek ortamın serinlemesini sağlar. Bu sistem tabiatı öykünmek ederek tasarlandığı için müşterilerin üstünde her hangi bir esenlik meselesi yada kıyafetlerinin üstünde ıslaklık şeklinde problemleri ortaya çıkarmaz.

Son zamanlarda bir oldukça Kafeteryanın tercihi olan sistemimize opsiyonel olarak ilave edebilen ışıklandırma sistemiyle işletmenizde daha otantik sahneler ele geçirebilirsiniz. Ek olarak sistemimize ilave edeceğiniz parfümlerle işletmenizin hoş kokularla çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz bir taraftan serinlerken öteki taraftan hoş imaj altında uzun zamanlar geçirebilirler. Diğer serinletme sistemlerine kıyasla daha ekonomik olan sistemimiz ile alakalı malumat almak istiyorsanız satın alan hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Fiyatsız keşif sonrası sizin için en müsait proje için önerileri değerlendirebilirsiniz.