Detay Yapı Mühendislik Hakkında;

DETAY YAPI 2000’li yılların başında İnşaat ve yapı sektöründe üretim yapan DİZAYN YEŞİL BORU İstanbul bölge bayisi olarak İkitelli’de ticari hayatına başladı.

Marmara bölgesinde Dizayn Yeşil Boru, KAS Vana gibi firmaların Bölge bayiliklerini yaptı.

Akabinde İzmir, Manisa bölgelerinde bayilik yapılanmasını kurarak alt bayii oluşturma ve pazarlama satış faaliyetlerini devem ettirdi.

İlerleyen yıllarda ürün çeşidini artırarak ısıtma-soğutma, tesisat ve taahhüt sektöründe bulunan birçok firmanın bayiliklerini de alarak sektöründeki satış faaliyetlerini genişletti. Öncelikle İstanbul ve İstanbul’a yakın bölgelerde bayilikler oluşturarak hizmetlerine devam etti. Özellikle 2018 yılından itibaren radyant ısıtma ve sulu sistem serinletme alanında çalışmalarını yogunlaştırarak sektörün büyük oyuncularından biri olmustur.

DETAY YAPI İstanbul ve Trakya bölgesindeki fabrikalar, atölyeler, kafe ve restoranlar, yaz bahçeleri, çiftlikler, cami ve ibadethaneler, spor salonlar vb. alanların kışın ısıtılması yazın ise serinletilmesi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmektedir.

Seramik radyant ve sıcak hava üreteci alanında sektöründe önde gelen kaliteli, güvenilir ve sağlam iş yapan firmalardan biri olan DAYGAS markasıyla iş birliğine gitti.

Satış yelpazesini genişleten DETAY YAPI seramik radyant, borulu radyant ve sıcak hava üreteci çeşitleriyle siz değerli müşterilerine DAYGAS’ın İstanbul ve Trakya bölgesi Ana bayisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ayrıca kış soğuğunda ısıtmakla kalmayıp, yaz sıcağında da serinleterek müşterilerine konforlu ve ferah ortamlar sunmayı amaç edinen DETAY YAPI bünyesinde barındırdığı DETAYMist markasıyla serin, ferah ve konforlu yaşam alanları oluşturmaktadır.

Geçmişten gelen birikimimizi bugüne de aktararak gücümüze güç katmakta, verimli, güvenilir ve uzun vadeli uygun maliyetli çözümler sunmaktayız.

Bizim için önce müşteri, müşteri memnuniyeti ile birlikte iş kalitesi gelmektedir.

Profesyonel servis ve kurulum ekiplerimiz, en iyi hizmeti verebilme gayreti ile fedakarca çalışmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetlerde sağlık, güvenlik ve çevreye karşı duyarlı olup, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Birçok mutlu ve memnun müşterilerimizin arasında sizleri de görmekten onur duyarız.